05
Nov
08

Barackobama Som Sistema

A.P.T.- Obama Obama

Mustanahaline president on juba ammu teema olnud 🙂

Advertisements

2 Responses to “Barackobama Som Sistema”


 1. 1 buugi
  November 5, 2008 at 00:44

  Hullult ĂĽllatav, et muusikablogides on viimase paari päeva jooksul Obamale MASSIIVSELT toetust avaldatud. Räpiblogid on avaldanud videosid, kuidas suurused nagu Q- Tip, N.O.R.E., P Diddy, Jay Z ja Talib Kweli on Obama toetuseks sõna võtnud. Kui praegu Hypemachine’i otsingusse Obama kirjutada siis leiab kĂĽmne ringis erinevaid toetuslugusid ja remikse. Dj-d on ta toetuseks lausa netilehe teinud, mis koondab Obama teemalist t- särgi poodi, mixe ja galeriisid.

  Tundub, et Obama on tõesti inimesi innustanud. Samas täna just koolis rääkisime kuidas uus president ei muuda tegelikult mitte midagi. Ta ju valis asepresidendiks Biden’i. Ühegi suurriigi uus juht pole peale II MS suuremates agendades suurt pööret sisse viinud rääkimata kannapöördest. Maksutõus tuleb suurema sissetulekuga inimestele kõige rohkem ühe protseni kanti. Kui väed toodaksegi Iraagist välja, siis see suur muutus ei ole ning tõenäolislt viiakse väed kohe kuskile mujale sisse. Näiteks Kongosse. Räägitakse, et Eestile oleks McCain tõenäoliselt parem valik, kuna on rohkem välispoliitikaspets ja kaks korda siin kohapeal ka käinud.

 2. 2 wuugi
  November 5, 2008 at 22:58

  ei suuda vastu panna ja mitte kirjutada midagi juurde. täitsa nõus olen, et obama on inimesi kõvasti innustanud (nii usas kui mujal maailmas). ent kui aus oll, siis mul hakkab aina rohkem kahju obamast. vaatad uudiseid ja mida näed. ĂĽhes kohas nähakse teda kui lahendust finantskriisile, teises kohas et ta lahendab iraagi sõja ära, kolmandas, et suhted venemaaga muudab paremaks, neljandas et annab miljonitele ameeriklastele tööd tagasi, parendab tervishoiu ja haridussĂĽsteemi. asi on nii kaugel, et inimesed näevad temas mingit messiast, temast on saanund juba praeguseks sĂĽmbol, midagi muud kui lihtsalt president. vaeseke. nii hea kui ta ka on, kahtlen et ta seda kõike suudab. ootused on lihtsalt nii kõrged ning temast oodatakse nii paljude asjade lahendamist, mis pole temast väga sõltuvad. mul on väga hea meel, et ta valiti, kuigi ega mccaini valik poleks ju tegelikult iseenesest midagi halvemat kui bush, v.a juhul kui vahepeal ära oleks surnud ja palin oleks no.1 kohale saanud. siis oleks olukord tõepoolest olnud nagu mõnes halvas disney filmis… .

  see eestile kasulikkuse ja mccaini välispoliitiline kogemuse teema. vaatasin ĂĽks õhtu seda “vabariigi kodanikud” etvst ning kuulates martin helme juttu, tundus ĂĽsna kummaline kui isiklikult mõni võtab kogu seda janti. ma näen, et meie arvamusliidrid ja meie meedia seisukohad toetuvad järjest enam vana hea kĂĽĂĽnilise realpolitika põhimõtetele ning seeläbi sĂĽvendatakse seda negatiivse vastandamise trendi venemaa vastu ning mccain nähakse kui ĂĽhte tugevat argumenti oma seisukohtade kaitsele, sest “ta on kõva mees ja wont take shit from nobody” ning ta astub venemaale vastu kui vaja. millega? ei saa ju nii lĂĽhinägelik olla, arvates, et sõjaga saab midagi korda teha. mina olen aru saanud, et ikka majandusega surutakse rahvaid põlvili ning kuigi praegu kogu maailm kellegi ees põlvili, on usa kõvasti kehvemas seisus kui venemaa, sest lĂĽhidalt öeldes on venemaal reserve u 480 miljardit dollarit ning usal on defitsiiti varsti 2 triljonit ning 700 miljardi juurde trĂĽkkimine ei tee midagi paremaks, pigem hullemaks. see on nagu tule kustutamine bensiiniga. seega, ma annaks obamale rohkem krediiti selles suhtes, et rasketel aegadel on intelligents kõvasti rohkem vajalik kui jõu näitamine ja konfliktidega ähvardamine. või midagi sellist.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


Well Played, Sir

Muusikablogi muusikasõpradelt muusikasõpradele. Kui sul on mõni omatehtud lugu, remiks või miksteip, mida tahaksid siin promoda, siis kirjuta meile: wellplayedblog@gmail.com

Statistika

 • 184,957 lööki
Advertisements

%d bloggers like this: