12
Feb
09

festival

flow2008Viimasel ajal tulevad sõpradega üha rohkem suvised muusikafestivalid jutuks. Vaikselt avalikustatake lainappe, kuuldavasti tuleb Does It Offend You, Yeah? Rabarockile, näiteks.

Kindlasti tuleb Helsingisse Flow‘le minna, kus aga esinejad on veel avalikustamisel. Eelmise aasta lainapp on ülal, millest näiteks Caspa ja Rusko tekitasid selle surround bassiga väikese peapõrutuse (heas mõttes), Huoratron’i ma näiteks ei pidanud lihtsalt vastu, nii hull oli, Jori Hulkkose ja Co laiv täiesti jawdropping, The Roots võttis ühe hästi suure tuubaga tüübi kaasa, mis oli cool, Kings Of Convenience esinemine oli tõesti ilus ja lõpuks muidugi Dj Funk, kelle laiv oli nagu see tseen esimesest Blade’ filmist kus vampiirid tantsisid veresajus kuskil keldriklubis ja Funk ise jõi kõigi silme all dekkide peal seistes vähemalt pool liitrit viina toorelt ära.

Meil Oliveriga on ikka jube kahju, et Sonarile ei saanud eelmine juuni minna. Samas oli mul samal ajal baka lõpetamine, millest ei oleks ka just tahtnud ilma jääda. Aga pole hullu, sellel aastal oleme seal nii et vähe ei ole. Kas Diplo, Justice ja Boys Noize samal laval järjest kõlab hästi või jah? Lisaks veel Dubfire, Richie Hawtin, Marc Houle, Ricardo Villalobos, Buraka Som Sistema, Bonde Do Role, Flying Lotus, Clark, Daedalus, Busy P, SeabastiAn ja Soulwax to name a few.

“Madis, kurat, ma lähen sinna festivalile, eks. Koos sõpradega, üürime autosuvila ja põrutame nädalaks Hispaaniasse. Sa tead, mis see mulle tähendab?? Tead, see on minu jaoks paradiis.” Aga mitte selle pärast, et selline reis ette võetakse, vaid et esinevad Kings Of Leon ja The Killers. 

Minu jaoks on aga Sonari esinejate nimekiri nagu paradiis. 

Selles loos on tunda natuke seda suvist õhkkonda:

Kings Of Leon- Use Somebody (Chew Fu Festival Fix) via PARTYCMYK

Advertisements

4 Responses to “festival”


 1. February 12, 2009 at 16:39

  Kindlasti tahaks Time Warp’le jõuda kunagi…see on lagi 🙂

 2. 2 Sir Ehala
  February 14, 2009 at 17:16

  sonar just sitt ei olnud jah 😛 – minu jaoks oli vist justice ja diplo live (nad olid järjest minu meelest) kõige kõigemad…
  aa kui lähete, minge pikemaks, eriti kui autosuvila on-kataloonia on ülenisti väga vaatamist väärt koht…..
  ma see aasta surutise tõttu ei tule, järgmine aasta jälle 🙂

 3. 3 Johan
  February 18, 2009 at 12:48

  http://time-warp.de/content/e2/e5037/index_eng.html

  sele aasta timewarp…. No on veits minimaalne.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


Well Played, Sir

Muusikablogi muusikasõpradelt muusikasõpradele. Kui sul on mõni omatehtud lugu, remiks või miksteip, mida tahaksid siin promoda, siis kirjuta meile: wellplayedblog@gmail.com

Statistika

 • 184,967 lööki
Advertisements

%d bloggers like this: