06
Aug
09

Uudised: fotod, robotid, raadiod

robotraadio

 • Andres (ehk Mr. Whip) pani üles fotoseeria nädalatagusest Mutant vs Lazers peost. Puhas hullumeelsus nagu Andresel kombeks juba.
 • Alari ehk Paadikapten saatis meile taskutäie muusikakatsetusi. Vaata ja kuula ise järgi siit.
 • Oma lingi saatis ka DPS raadio. Lubavad palju progressiivset tantsumuusikat. Tjuun in!
 • Ärge siis unustage, et juba homme algab Robotaanika Park, kus Well Played, Sir’i autoritest esinevad Sir Ehala, Madis ja Mowka (vaata esinemisjärjekorda). Jee jee jee.
Advertisements

13 Responses to “Uudised: fotod, robotid, raadiod”


 1. 1 Sir Ehala
  August 6, 2009 at 10:20

  ja tajo abiellub laupäeval…

 2. 2 tiith
  August 8, 2009 at 11:08

  koledad pildid on

 3. 3 Sir Ehala
  August 8, 2009 at 16:49

  krt jõudsin just tagasi robotaanikalt….päikese käes, ilusad tüdrukud ümber ringi ja kõva bass…ehk siis kihvt oli mängida ja tundus, et inimesed tulid kaasa ka 🙂
  aga nagu tavaliselt, oli vahepeal mul vist mingi ülevõim ehk siis heli oli vahepeal omavahel öeldes “halb”
  jääme nüüd siis lazeripoiste tagasisidet ootama 🙂

  mõnusat suve jätku

 4. August 9, 2009 at 10:42

  Üldiselt oli lahe pidu? Rahvast?

  Sellele “fotoseeriale” on katastroof suurelt peale kirjutatud.

  Mainiks ka ära et 22. august on selline huvitav üritus tulemas -> http://www.rampade.org/

 5. 5 buugi
  August 9, 2009 at 19:08

  Reedel Robotaanika randa otsides tuli meile meelde, et keegi ei olnud osanud mõelda kus kohas võiks see asuda. Kuulsime ühe sõbra käest Salmistu nime ja põrutasime sinna kuid kümned kilomeetrid, telefonikõned ja minutid hiljem leidsime koha üles.

  Autoparklast oli randa tarvis kõndida veidi üle kilomeetri ja telkide magamiskottidega ei olnud see kerge aga oli lõbus. Kohale jõudsime vahetult peale päikeseloojangut, millest oli kahju, kuid vähemalt nägime valges ranna ära. Koht tundus välja reklaamitult kõrvaline, metsa all oli ohtralt mustikaid ja rand oli mõnus. Lõunaeestlasen tuleb mul sageli ette vaidlusi meres või järves ujumise eelistustest ning see oli vist minu jaoks esimene rand, kus ei pidanud mitut sadat meetrit kõndima, et saaks ujuma minna. Suurepärane. Lisaks sellele meeldis mulle vein, vesipiibutelk ja Metal on Metal, kuid ei meeldinud õhtune kaste, halb heli ja kõrvalisele kohale mitteomasena, naabrite kaebuste peale politsei ja päästeameti kohale saabumine. Samas oli see vestlus väga põnev purjakil olles kuulata ning Metal on Metal, kes hetkel just laval olid, läbirääkimiste edenedes lasid rahvale plaadilt sõnu “Do you like to parties??? …Yeaa..” (vist olid sellised sõnad)(äkki keegi teab millise loo algusest need pärinevad).

  Järgmise päeva hommikul ärgates sai festivalidele omaselt palju nalja öösel juhtunu ja igasuguses pohmellis inimeste kulul. Peale hommikust ujumist sõitsime hulga sõprade juurde päevaks lähedal asuva suvila lähedasse randa vedelema ja võrku mängima. Grillist ja salatist täis kõhtudega sõitsime umbes üheksaks Robotaanika randa tagasi. Mowka oli meist törts varem kohale jõudnud. Mõnede muudatuste tulemusel läksime Mowkaga juba kolmveerand kümme peale. Viis minutit varem loojus päike.

  Seti alguses oli lava ees umbes kümme inimest, neist pooled istusid. Ju olid inimesed läinud päikeseloojangut vaatama, sest enne meid üles astunud Slammin’i sett oli eriti mõnus. Lavale astudes ei saanud me esimese asjana üle paremal käel avanevast võimsast vaatest päikeseloojangulisele merele. Jäin seda seti ajal veel paaril korral vaatama. Igatahes peale kümmet minutit oli lava ees üle saja inimese. Poole peal olid inimestel käed püsti ja aeg ajalt kõlas siit sealt vilistamist. Mina lõin mitu korda tantsides käe telgi lage toestavatesse trossidesse ära. Mowkaga õnnestus seti flow eriti hästi ja rahvale ka väga meeldis. Hiljem saime väga positiivset tagasisidet ja jäime ise ka hullult rahule. Peale meid üles astunud FYIAR oli ka vinge, Bartholi’i ma ei kuulnudki enam. Mowka ehk nägi- kuulis. Mäletan kuidas hiljem õhtul sõitsime tagasi sõbra suvilasse sauna ja tee peal oli värav kinni pandud. Üritasin seda purjus peaga kuidagi lahti saada, samal ajal hoidsin ühes käes telefoni, millesse arutlesime Mowkaga, kui meeldejääv sett just oli ja kannatasin samamaegselt jubeda kusehäda käes. Ma ei saanudki seda väravat lahti. Küll aga jõudsime sauna ja saime terve järgmise (tänase) päeva jälle rannas vedeleda, ujuda ja võrku mängida. See on selline rand, kus ühes kohas leidub savi ja kui end sellega kokku määrid siis näed välja nagu sookoll, sinine ja kui see ära kuivab, siis nahk igalt poolt kisub. Me läksime sinna saviauku kuuekesi ja kõndisime paarsada meetrit läbi rahvarohke ranna oma rätikute juurde tagasi. Mingi hetk tuli meie juurde üks tüüp, kes tegi pilti ja ütles et see läheb kohalikku lehte.

  Saviga on selline lugu, et kui see lasta ära kuivada ja pärast maha pesta siis on selline tunne nagu oleks spaas käinud. Täpselt selline tunne mul nädalavahetusest jäigi ainult et sai veel telkida, autoga mööda Põhja- Eesti rannateid ekselda, tantsida, sõpradega koos grillida, kõvasti nalja, ujuda, võrkpalli mängida, raamtut lugeda ning kõige selle ajal oli soe ja paistis päike.

  Sorri kiravigade pärast, ma ei viitsi praegu üle lugeda ja kontrollida. Las jääb nii.

 6. August 9, 2009 at 19:31

  madis, nii saab lazersi nullist sajani kiiruse ju välja mõõta 🙂

 7. 7 buugi
  August 9, 2009 at 20:15

  tajo kahju et sa ei saanud tulla

  kuidas pulm oli?

  ja ma ausalt, isegi peale mitmeminutilist mõtisklemist ei saa täpselt aru mida sa selle nullist sajani-ga mõtlesid 🙂

 8. August 9, 2009 at 22:22

  alguses ütlesid et oli null inimest ja siis natukese aja pärast sada inimest.
  nullist sajani noh.

  igal peol võiks olla oma 0-100 näitaja et kui vinge pidu on 😀

 9. 9 k2pp
  August 10, 2009 at 13:49

  Robotaanika oli tore. Aga kuna siin see haigelt hea asi ära mainitud, siis äkki keegi tõesti oskab öelda, mis loolt pärinevad need sõnad “Do you like parties, yeaah yeaah…”

 10. 10 mowka85
  August 10, 2009 at 20:24

  Õhtust ka minu poolt,

  Robotaanika Park oli väga mõnus, mulle meeldis õhkkond ja vaade oli lihtsalt super. Slammin mõngis mõnusat kraami, kui kohale tulin sellist hüpnotiseerivad dubstepi. Ise nägin veel ka FYIAR live, mis mulle samuti meeldis, kuid kuna pühapäeval oli mul rulluisumaraton siis lahkusin selle ajal.
  Meie Set Madisega sujus mõnusalt, ainuke jama oli, et kell 23.00 keerati meie sound meile ütlemata 70% vaiksemaks, mis lõhkus meeleolu, mille olime püstitanud, muidu võib lugeda kordaminekuks. Nullist sajani kiirendasime ma usun, et 20 minutiga 😀 Alguses veits vaadati, et “Mis mehed need on?”, kuid kuna me ise tantsisime ja ka esimesed inimesed lava ees siis lasid ennast kõik vabaks ja tantsuplats vastas, et long live the lazers töötab endiselt täies hoos. Setis sai tehtud ka kaks rewindi, üks enda selle aastase “trademark” looga Jay Robinson – Flaming Marvellous (nickY Remix), mis raudselt minu TMIS09 sisse mahub, teist lugu ei mäletagi. Madise selektsioonist meeldis mulle väga kogu Jamaica/Major Lazeri kraam, mis sobis hästi õhkkonda. Meeldejäävaks jäi ka Madise pandud Dj Tameil’i Shotgun Buck ja minu poolt järgnenud Gasolina (Fake Blood rmx). Igatahes jäi sisse väga hea tunne nii üritusest kui ka lazeritest.

  to k2pp: ma küsin Kim Wilde käest, mida nad lasid

  PS. Madis, ma lõin ka korralikult käe vastu seda konstruktsiooni ära siiamaani on sinikas käe peal.

 11. 11 k2pp
  August 11, 2009 at 12:01

  oh, ma väga tänan 🙂 ette ära juba.
  shotgun buck oli super, panin küll rahva seas tähele, et selline “wtf” näod tekkisid, aga mul venisid küll suunurgad kõrvuni.
  üldse, mowka ja madis päästsid laupäeva.

 12. 12 buugi
  August 12, 2009 at 19:46

  tänudtänud

 13. August 19, 2009 at 10:01

  Mowka’le ja Buugi’le!

  Teid on tabatud plaate keerutamas!
  http://gornischeff.wordpress.com/2009/08/18/lazers/
  Üritus meeldis ka mulle väga! Tänud kõigile!

  Artur


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


Well Played, Sir

Muusikablogi muusikasõpradelt muusikasõpradele. Kui sul on mõni omatehtud lugu, remiks või miksteip, mida tahaksid siin promoda, siis kirjuta meile: wellplayedblog@gmail.com

Statistika

 • 184,976 lööki
Advertisements

%d bloggers like this: