01
Jan
10

TMIS’09: DJ 3mil

Alustame “This Mixtape Is So 2009” projekti DJ 3mili (tuntud ka kui Emil Gens) saadetud miksiga. Pooleteisetunnine rännak mis sobib tormilise aastavahetuse jätkuks kui rusikas silmaauku. Loe DJ 3mili enda mõtteid ning vaata tracklisti ja head uut muusikaastat kõigile!
Hoolimata sellest, et 2009 jääb paljudele meelde kui üsnagi raske aasta, siis ilmunud muusika ja mõningad peod suutsid sel kehval ajal loodetavasti tuju üleval hoida. Vähemalt minu puhul oli see nii ning seega püüdsin osa nendest lugudest ka siia miksi koguda. Lähemalt –  The Revenge tundus tegevat võidukäiku oma aretatava downtempo house/re-edit teemaga (“Hotz 4 U”), samuti 1/2 Linkwood Familyst (“Piece of Mind”) ehk Linkwood väljastas oma ägeda debüütalbumi. Veidi kiirema house‘i poole pealt üks mainimisväärsemaid oli dj Karizma, kelle maagilist dj-setti õnnestus endalgi klubis Prive see aasta näha. Miksis on ta esindatud koguni 2 looga – remix vanast The Believersi klassikust ja tema enda Neccessarry Madness. Viimane paistis olevat tegija ka dubstepi sõprade hulgas. Liikudes edasi dubstepi juurde – pean tunnistama, et alles 2009 oli see aasta kui dubstep muutus lõpuks mulle nii-öelda täielikult söödavaks. Samas pole see vist väga imestamapanev kui ilmusid killer lood Joy Orbison’i (“Wet Look” näiteks) nimelise uustulnuka “sulest”, Silkie album, uk funky stiili levimine (Donae’o ja Geeneus) jne jne. Kokkuvõtteks tundus, et dubstepi senine kuri radikaalne saund muutus sel aastal veidi mahedamaks ja meloodilisemaks. Albumitest tõstaks esile Jack Penate “Everything is new” (miksis esindatud singel “Tonight’s Today”) – tantsulisem kui kunagi varem, Zo! nimelise tegelase seiklused souliklassikute coverdamise maailmas – “Just Visiting Too!” mini album/EP ning miksi alustav Julien Dyne, kelle LP “Pins & Digits” ja Dam Funk’i “Toeachizown” mõjusid minu jaoks nagu sõõm värsket õhku viimasel ajal monotoonseks muutunud hiphopi maailmas. Olgugi, et nagu ikka jäid päris mitmed lemmikud miksist välja, võtavad need 22 väljavalitud lugu minu 2009. aasta muusikas ilmekalt kokku!
 1. Julien Dyne — Stained Glass Fresh Frozen
 2. Mr. Scruff — Fresh Noodles
 3. Dam Funk — Flying V Ride
 4. Acid Pauli — Marvin Bootleg
 5. Quarion — Turn Off The Light
 6. Andres feat. KDJ and Tracy Vox — Sing About It (Genster Re-edit)
 7. Yosaku — Mirandolina
 8. Karizma — Neccessarry Madness
 9. The Revenge — Hotz 4 U
 10. Matias Aguayo — Minimal (Dj Koze Remix
 11. The Believers — Who Dares To Believe In Me? (Kaytronik’s Believe In Me Mix)
 12. Pearson Sound — WAD
 13. Seiji — Tumbledown
 14. Donae’o — Party Hard
 15. Steve Angello and Laidback Luke feat. Robin S. — Show Me Love (Geeneus Remix)
 16. Noze — Meet Me In The Toilet
 17. Jack Penate — Tonight’s Today (Extended Mix)
 18. Jesse Rose — Touch My Horn
 19. Florence+The Machine — You Got The Love (The Xx Remix)
 20. Joy Orbison — Wet Look
 21. Linkwood Family — Piece Of Mind
 22. Zo! — Somethin’ Special
Advertisements

9 Responses to “TMIS’09: DJ 3mil”


 1. 1 johan
  January 2, 2010 at 01:50

  siiamaani parim

 2. 2 mowka85
  January 2, 2010 at 15:15

  null üheksa aastat tagasi vaadates peab nentima, et Joy Orbison jääb üheks säravamaks nimeks

 3. 3 Johan
  January 2, 2010 at 15:57

  minuarust ka näiteks matias Aguayo on endale päris särava nime võtnud …. Kõige säravam nimi aga on kahtlemata mingil tyybil, kes kutsub ennast hellitavalt ZO!

 4. 4 Johan
  January 2, 2010 at 16:06

  ok kuulasin ära ja mulle ei meeldinud:D

 5. January 8, 2010 at 01:02

  Selle hip-hopi osani oli ikka väga mõnus groove’i sujumine ja osav miksimine. Lugudevalik samuti super. Ise sellist sorti haussi ei fänna, kuid vinge, et siin vinüülisõdureid ka leidub 🙂

 6. 6 Emil
  January 9, 2010 at 16:06

  Aitäh! Vaadates teiste mikside kommentaare ja sealset väidet et enamus miksidest arvutiga tehtud siis mõtlesin et lisan märkusena veel et tegemiseks kasutasin endiselt vanakooli meetodit ehk siis 2 technicsi vinüülikat ja 2 pioneeri 1000st mängijat. ja bängerid jätsin sihilikult välja. ehk mõni teine kord.

  johan – mix ei meeldinud või zo! looming ei meeldinud? näiteks see loving you holding you cover mis siia miksi ei läinud on ikka uhh!

 7. 7 liis
  January 9, 2010 at 17:32

  nõustun täiesti holding you loving you osas, kuigi nights over egypt on suht võrdväärne konkurent

 8. 8 Gee
  January 20, 2010 at 14:32

  Hea lugudevalik, sh paar leidu. Väiksed miksikalad andsid toreda reaalpuute juurde. ZO! on turvaline acid jazz, hellitusnime taga särab Lorenzo Ferguson!

 9. 9 Emil
  January 26, 2010 at 16:48

  Tore et sain abiks olla, djuud;) Sinule kui vanale acidjazz fännile peaks Zo! meeldima küll, märkasin just et maispeiss näitab tal ikka päris pikka diskograafiat.

  Liis – jah, nõus, Egypti lugu on ka väärt kraam:)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


Well Played, Sir

Muusikablogi muusikasõpradelt muusikasõpradele. Kui sul on mõni omatehtud lugu, remiks või miksteip, mida tahaksid siin promoda, siis kirjuta meile: wellplayedblog@gmail.com

Statistika

 • 184,976 lööki
Advertisements

%d bloggers like this: