23
Feb
10

Sharam

Deep Dishi tead? Üks poolus sellest, Sharam on hetkel maailmaturneel “Get Wild” ja astub 11. märtsil läbi ka Tallinnast, Club Privést.  Supporting act on Neljapäev with Lazers.

Facebooki event | Club Privé | Sharam

Deep Dish’i Sharam klubis Privé 11. märtsil!

Üldjuhul kümnetele tuhandetele pidulistele mängiv tantsumuusika duo Deep Dish’i üks osapool Sharam tuleb 11. märtsil klubisse Privé, üritusele Neljapäev With Lazers. Deep Dish on teinud koostööd artistidega nagu Madonna, Justin Timberlake ja Cher ning võitis 2002 aastal Grammy auhinna. Selle sündmuse piletite eelmüük algab teisipäeval 23. veebruaril ning eelmüügis on pileti hinnaks vaid 125 EEK. Eelmüügis ainult 100 piletit!

Sharam on Iraani-Ameerika päritolu DJ ning produtsent. Oma tuntuse on ta saavutanud töötades koos Dubfire’iga duos Deep Dish, mille tegevuse läbi õnnestus neil saada ka 2002 aasta Grammy auhind. Tegemist on tõeliselt innovaatiliste muusikutega – nende helipilti ei iseloomusta pelgalt orienteeritus tantsupõrandale, vaid pigem uue ja huvitava heli otsingud. Ajakiri Rolling Stone on oma legendaarsetel muusikakriitika veergudel deklareerinud, et Deep Dish on parim live-dj artist üldse! 2006 aastal alustas Sharam ka oma soolokarjääri ning see on ta viinud tantsumuusikamaailma absoluutsesse tippu. Sharam tuleb Club Privé’sse oma täismahulise showga mis sisaldab omanäolist valgust, video miksimist ning maailma kõrgeimal tasemel tantsumuusika mängimist. Hetkel on Sharam oma “Get Wild” maailmaturneel kus astuvad üles ka artistid kes panustasid tema viimasel samanimelisel albumil. Samuti kasutab Sharami visuaalides enda poolt kirjutatud ning lavastatud spagetivesternist. Seega sellelt õhtult võib oodata kõike – nii live vokaale kui ka suurepärast show’d. Need kes on käinud Deep Dish’i duo teise osapoole Dubfire’i üritusel, mis on Eestis toimunud juba kahel korral, teavad, et tegemist on tõeliselt kõrgtasemelise esinejaga.

Sharam’i esinemist soojendavad Neljapäev With Lazers residendid Tajo, Madis ja Mowka. Neljapäev with Lazers on uue ja kuuma elektroonilise muusika pidu, mille vedajateks on Tajo, Madis ja Mowka (MTV’st tuntud Martin Veisman), kes peavad ka muusikablogi Well Played, Sir. Neljapäev With Lazers toimub klubis Privé iga kuu esimesel neljapäeval.

Piletihinnad: Eelmüük (100tk) 125 EEK; Täishind klubiuksel 300 EEK

Peaesineja videod:

Sharam – Get Wild (Short Cuts) Promo
Sharam – Party All the Time
Sharam feat. Kid Cudi – She Came Along

Advertisements

12 Responses to “Sharam”


 1. 1 Madis
  February 23, 2010 at 14:15

  sellout ?? 😀

 2. February 23, 2010 at 14:38

  mismõttes sellout?

 3. 3 mark
  February 23, 2010 at 16:28

  pakun, et sedasi võib Slammin välja näha 20 aasta pärast.

 4. 4 CD7
  February 23, 2010 at 16:54

  Dubfire-i pidu oli küll üks parimaid kus olen kunagi käinud. Usun et Sharam ei jää alla!

 5. 5 Sir Ehala
  February 23, 2010 at 17:24

  mul on kerge aimdus, et lazerid teevad way parema seti (kui neid üldse genrite poolest võrrelda annab) kui sharam, ta suht selline süldijunn praeguseks minu meelest, dubfirel oli plaanis muidu hoopis teistsugune ja ka süldim set mängida 😀 tol korral.
  aaa no loodame parimat, eks ole 🙂

 6. February 23, 2010 at 17:41

  Tuleb hea pidu 🙂

 7. 7 hannesebloginimi
  February 24, 2010 at 18:14

  dubfire suudab igakord üllatavalt süldivabaks jääda (olen kuulnud meest mängimas prive’s sun dance’i kurikuulsal aaftekal ja barcelonas razzmatazzis). võib-olla praeguse hüperkriitilisuse juures ta enam mulle ei meeldiks, aga mälestustes oli ta mängitav muusika parem kui see, mida produtseerib…

 8. 8 Paul
  February 27, 2010 at 05:31

  Palun lubage naerda – esimest korda kuulsin tema soolo-üritust -> she came alonng. 300 krooni sellise juustu eest on natuke üle pakutud või mis?

  See, et Martin Buttrich korraliku remixi Sharamile tegi, ei päästa tema produtsendimainet. Dubfire on kohutav, kuid nüüd Sharami lugusi kuulates avaldus hoopiniski uus maailm. Uskumatu, et kunagi nende plaadifirma alt nii head muusikat välja lasti.

  Väga meeldiv, et laseripoisid teda soojendavad, kuid pakun ka, et peaesineja neile kõvasti alla jääb.

 9. 9 Sim
  March 4, 2010 at 01:34

  Eheee see meenutab et ma mingil hetkel viskasin yhe vahva tydruku soovilooks ja Pauli suureks rõõmuks yhe (vanema) Dubfire produktsiooni sisse Maailmas, aga ta oli vist piisavalt purjus juba selleks ajaks, õnneks või kahjuks 😀

 10. 10 Johan
  March 7, 2010 at 17:38

  pauli lemmiklaul on plastikmani spastiku dubfire rework. salaja kuulab:D

 11. March 11, 2010 at 22:10

  Täna siis, siit väike minimix, mida õhtul mängin

  [audio src="http://www.mowka.ee/nwlminimix.mp3" /]


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


Well Played, Sir

Muusikablogi muusikasõpradelt muusikasõpradele. Kui sul on mõni omatehtud lugu, remiks või miksteip, mida tahaksid siin promoda, siis kirjuta meile: wellplayedblog@gmail.com

Statistika

 • 184,976 lööki
Advertisements

%d bloggers like this: