18
May
10

Worldbass | Bert On Beats Ep

Soojade ilmade puhul on meil teile kaks head sooja uudist, mis omavahel ka tihedalt seotud. Esiteks toimub Tallinnas klubis Korter, Bert On Beats a.k.a Dj Critikal’i poolt veetav Worldbass, kus behind the decks on peale tema see kord Sir Nenis (Top BillinSharkslayer) ja mina. Teiseks teadaandeks on, et Bert On Beatsi esimene EP tuli välja. Ja postkasti on üks dubstepi teip ka potsatanud. Diibimalt pärast hüpet. Hops nüüd.

Reedesest peost tegelikult palju lähemalt ei oskagi kirjutada kui see, mis nt Facebookis või Mutantdiscos kirjas on. Nii Nenis kui Bert on eriti hea tunnetusega kutid, nendega koos on kind of nagu au vist mängida. Ja no pow-wow Nenis on ju isegi Diplo ex-pruudi M.I.A.’ga Kanadas koos tuuritanud 😛 Kõik, kes inna da Tallinn City, tulge kindlasti kaema.

2009. septembris oli neljas MSH Tartus, kui Bert, siis veel Critikali nime all, meil mängimas käis. Mäletan eriti hästi, kuidas ta öösel, kui Tallinnasse tagasi jõudis, sõnumi saatis, et võitis Haaksmani, Kid Conga remixi võistluse ära. Ehk siis Tartu oli üks esimesi kui mitte esimene koht, kus ta seda lugu avalikult mängis, mis ta karjäärile teistmoodi tõuke andis… Spets minu arust. Kirjutasin tollal natuke sellest siin ka. Nüüd on siis asi nii kaugele jõudnud, et pärast paari plaati kus on teiste seas ka B.O.B. remix peal, riliisis Haaksmani juhitav Man Recordings Berdi enda EP, kahjuks küll digina, sest maailmas on üleüldine vinüüliostumasu ja kõigile meeldib, et plaadikotis on ainult 2 serato või traktori timecoded vinüüli ja läppar 😦 Väike gossip on küll seoses sügisel ilmuva albumi, Antenna Of Tallinn’aga ehk siis kui hästi läheb, jõuab sealt üks kuni mitu lugu ka “suurele cd’le”

Mulle isiklikult meeldib originaal kõige rohkem, video on ka proper (muide tallinnas filmitud). Preili Anbuley on väga ilus ja sellise mõnusa sahiseva aga võimsalt kõlava häälega, mis tänu sellele, et midagi aru ei saa, omab minu jaoks hoopis teistsugust fiilingut, kui hah näiteks koittoome “laul” kanal2’s ja ühtlasi muutub osaks soundist, mis võiks sama hästi mingi muu heli olla, mis mingi vidinaga ehitatud. Tegelikult aga, kui kedagi huvitab, siis see on hoopis ghana keel. Viisakas oleks ka viidata siinkohal sellistele postitustele antud EP kohta:  Check 1 2 | Man Rec | boonusena 😛 veel Gen Bass ja muidugi ka Juno, kust te kõik need lood väga odavalt osta saate, muide ta on praegu UK Funky/UK Garage/2 Step Garage (keegi ei tea miks sellise genri liigituse all) chartis 2’sel kohal müügiedetabelis.

Nagu lubatud, ka üks dubstepi mixteip, mis postkasti oli jõudnud… And i quote “360 kraadi dubstepi maitselist muusikat” (kõlab nagu Koit Raudsepp :P) Igatahes tracklist ja waveform ja kõik jutud siit.

WB soojendusmiksiks võiks näiteks soovitada seda.

Nauditavat higistamist… Näeme siis reedel! 🙂


3 Responses to “Worldbass | Bert On Beats Ep”


 1. 1 Uku
  May 18, 2010 at 16:43

  Hea lugu jah. Minuarust on väga tore, et Bert oma annet põneva multikultuurse muusika loomiseks rakendab. Tahaks juba albumit maitsta..

  PS! Delfi on välja tulnud laheda sõnaga: plaadišamaanid 😀

  http://publik.delfi.ee/news/mistoimub/korteri-malumang-voida-piletid-bassipeole-worldbass.d?id=31112845

 2. 2 Robert
  May 18, 2010 at 17:50

  Facebooki juttu näevad ainult kasutajad. Bakey Ustle (teatud ka Blitzi ja Timona) EP juuni lõpus Firecracker Recordingsi alt – kuulata saab http://soundcloud.com/firecracker-recordings

 3. 3 Sir Ehala
  May 18, 2010 at 18:44

  aalrait, mudos ka nüüd topic…kõik näevad 🙂
  Firecracker vana hea ja Bakey uus hea…jee


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


Well Played, Sir

Muusikablogi muusikasõpradelt muusikasõpradele. Kui sul on mõni omatehtud lugu, remiks või miksteip, mida tahaksid siin promoda, siis kirjuta meile: wellplayedblog@gmail.com

Statistika

 • 185,946 lööki

%d bloggers like this: